Дистанційне навчання – Освітній округ- опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей- центр позашкільної освіти"

Browse By

Дистанційне навчання

Шкарівська ЗОШ продовжує впроваджувати сучасні технології в освітній процес. Нещодавно наша школа приєдналася до платформи G Suite for Education, що дозволило використовути сервіс Google Classroom

Початок роботи


Вчителям

Учням

Батькам

 

У Класі викладачі можуть легко і швидко створювати і перевіряти завдання в електронній формі. Завдання і роботи при цьому автоматично систематизуються в структуру папок і документів на Диску, зрозумілу і викладачам, і учням.
На сторінці завдань видно, що задав викладач. Учням досить просто натиснути на завдання, щоб приступити до його виконання. Інформація про зданих роботах оновлюється в режимі реального часу, і викладач може оперативно перевірити всі роботи, поставити оцінки і додати свої коментарі.

 

Особливості сервісу

Просте налаштування
Викладачі можуть самі додавати учнів або надавати їм код для реєстрації в якості слухачів курсу. Вся процедура займає лічені хвилини.
Економія часу
Організувати письмову роботу в Класі можна без єдиного аркушу паперу. Створення, перевірка та оцінка завдань проводиться централізовано, просто і швидко.
Організація матеріалів
Учні бачать на сторінці завдань, які роботи ще не здані, а всі матеріали курсу автоматично додаються в їхні папки на Google Диску.
Ефективний навчальний процес
У Класі викладачі можуть розсилати оголошення і починати обговорення, а учні – обмінюватися один з одним матеріалами і відповідати на задані викладачем питання.
Доступність і безпека
Як і в інших сервісах G Suite для освіти, в Класі немає реклами, а матеріали і дані учнів не використовуються в маркетингових цілях. Крім того, Клас абсолютно безкоштовний для навчальних закладів.

Підтримувані браузери

При наявності підключення до Інтернету Клас можна відкрити в будь-якому сучасному браузері, наприклад Chrome, Firefox®, Internet Explorer® або Safari®, на комп’ютері або телефоні.

Клас підтримує всі основні версії Chrome, Firefox, Internet Explorer і Safari, а також нові версії цих браузерів одразу після їх виходу.

 

Google Classroom у вигляді мобільних додатків

Google Play App Store
 

Додаткова інформація

Отримання знань. Дистанційна підтримка освіти школярів
Нова школа:  цікаві уроки зі всього світу
Всі предмети – Великий довідник школяра

2,718 total views, 1 views today