Структура 2020/2021 навчального року – Освітній округ- опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей- центр позашкільної освіти"

Browse By

Структура 2020/2021 навчального року

РЕЖИМ
роботи освітнього округу – опорного закладу освіти “Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти” 
на 2020/2021 н.р.

Режим роботи ОЗО “Шкарівський академічний ліцей” п’ятиденний.

Розпочинається 2020/2021 навчальний рік 1 вересня святом – День знань ( окремо по класах з дотриманням правил безпеки) – і закінчується не пізніше 1 липня. Відповідно до статті 10 розділу ІІІ Закону України “Про повну загальну середню освіту” навчальні заняття будуть організовані за триместровою системою. Канікули попередньо визначені у такі терміни (за рішеннями ради школи та педагогічної ради, протокол №10 від 27.08.2020):

1 триместр/осінні канікули – з 05 по 11 жовтня включно;

2 триместр/осінні канікули 2 етап – з 16 по 22 листопада включно;

3 триместр/зимові канікули – з 31 грудня по 10 січня включно;

4 триместр/зимові канікули 2 етап – з 22 по 27 лютого включно;

5 триместр/весняні канікули – з 12 по 18 квітня включно;

6 триместр/літні канікули – з 04 червня по 31 серпня включно.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюватиметься згідно Критеріїв оцінювання за І семестр (період з 1 вересня по 30 грудня 2020 року), за ІІ семестр (період з 11 січня по 04 червня 2021 року) і навчальний рік.

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи та святом Останнього дзвоника – 04 червня 2021 року.

Відповідно до діючого законодавства перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

З урахуванням місцевих особливостей, кліматичних умов за погодженням з відділом освіти Білоцерківської райдержадміністрації  можуть змінюватись структура навчального року та графік канікул.

Навчальний рік у ЦПО – центрі позашкільної освіти –  починається 1 вересня і закінчується 04 червня. Тривалість навчального року встановлюється Міністерством освіти і науки України. З 1 до 15 вересня здійснюється комплектування груп гуртків, секцій, студій та інших творчих об’єднань для першого року навчання та доукомплектування груп другого та наступних років навчання. Цей період вважається робочим часом керівника гуртка, секції, студії або іншого творчого об’єднання. Навчальні заняття  груп основного і вищого рівня організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня до 30 грудня.

ІІ семестр – з 11 січня до 04 червня.

 

У канікулярні, вихідні та святкові дні ЦПО  працює за окремим планом, затвердженим директором.
У літній канікулярний час ЦПО  проводить роботу з вихованцями в різних організаційних формах: змагання, зльоти, походи, екскурсії, збори, фестивалі, конкурси, концерти, заняття тощо, як підсумок освітнього процесу за навчальний рік, а також проводить змістовний відпочинок та оздоровлення, організовує змістовне дозвілля пришкільних таборів,  роботу на навчально-дослідних земельних ділянках, в лісництвах, етюдну практику, навчально-тренувальні збори.

5,818 total views, 7 views today