Browse By

Розклад руху шкільного автобусу

До відома учнів школи, батьків та класних керівників

з  07 лютого 2017р. запроваджується ТИМЧАСОВИЙ розклад руху шкільних автобусів по підвезенню учнів до навчального закладу і розвезенню у зворотному напрямку

До школи

Шкарівка – Клочки – Коженики
Водій: Корсун Володимир Сергійович

Місце відправл. Час відправл. (прибуття)
Клочки 07:40
Коженики 07:50
Школа 08:00

По селу Шкарівка
Водій: Корсун Володимир Сергійович

Місце відправл. Час відправл. (прибуття)
вул.Лісова 08:05
вул.Нова 08:08
вул.Чапаєва 08:10
Школа 08:15

Шкарівка – Біла Церква – Шкарівка
Водій: Корсун Володимир Сергійович

Місце відправл. Час відправл. (прибуття)
м.Таращанський 08:40
Модерн 08:42
Лісництво 08:45
Школа 08:50

Школа – Бикова Гребля – Черкас – школа
Водій: Гребеніченко Василь Васильович

Місце відправл. Час відправл.
Школа 07:35
Бикова Гребля (с.р.) 07:50
Бикова Гребля (вул.Кабули) 07:55
Черкас (клуб) 08:00
Школа 08:10

по с.Шкарівка
Водій: Гребеніченко Василь Васильович

Місце відправл. Час відправл.
вул. Гагаріна 08:22
вул.Ватутіна 08:25
Меморіал 08:28
Ставок 08:30
Школа 08:35

Після уроків

Шкарівка – Біла Церква – Шкарівка
Водій: Корсун Володимир Сергійович

Місце відправл. Час відправл. (прибуття)
Школа 14:40
Біла Церква  

Шкарівка – Клочки – Коженики
Водій: Корсун Володимир Сергійович

Місце відправл. Час відправлення (прибуття)
Школа 15:00
Коженики  
Клочки

по с.Шкарівка
Водій: Гребеніченко Василь Васильович

Місце відправл. Час відправл. (прибуття)
вул.Ватутіна 14:40
вул.Чапаєва  
Лісництво  

Шкарівка – Черкас – Бикова Гребля
Водій: Гребеніченко Василь Васильович

Місце відправл. Час відправл. (прибуття)
Школа 15:00
Черкас  
Бикова Гребля  

1,535 total views, 3 views today