Зарахування учнів до школи – Освітній округ- опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей- центр позашкільної освіти"

Browse By

Зарахування учнів до школи

До 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, яким до 1 вересня, як правило, виповнилося 6 років і які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класу у 2018 році
Порядок зарахування учнів до 1-го класу 2018/19 н.р.

Відповідно до п. 1.4 Постанови МОЗ України від 29.07.2009 №20 : не допускати прийом до школи дітей молодше 5 років 8 місяців (станом на 1 вересня).

Відповідно до «Примірного положення про комплексну оцінку здоров’я дітей» (наказ МОЗ від 29.11.2002 №434) обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік (у 5 або в 6 років) перед поступленням у школу.

При прийомі дитини до 1 класу є неприпустимими проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з перевірки засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.

Зарахування дітей до першого класу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснюється на безконкурсній основі, на підставі таких документів:

  1. заяви на ім’я директора школи,
  2. копії свідоцтва про народження дитини,
  3. медичної картки встановленого зразка.
  4. Документи подають батьки або особи, які їх заміняють.

2,393 total views, 1 views today