Футбол – Освітній округ- опорний заклад освіти "Шкарівський академічний ліцей- центр позашкільної освіти"

Browse By

Футбол

Керівник: Юрківський Артем Володимирович

Кількість дітей: 40

Розклад роботи: Понеділок  15:20 – 18:25,

Вівторок 19:00 – 20:30,

Середа  19:15 – 20:45,

Четвер 15:20 – 18:25,

Субота  13:30 – 18:00,

Неділя 8:00 – 12:30

 

Ось i вiдбувся “День фiзичноi культури та спорту” у спортивному турнiрi з футболу, шашки, шахи, настiльний тенiс, пляжний волейбол. ОЗО” Шкарiвський академiчний лiцей” здобули перемогу у футболi, шашки – Бондар Анастасiя III – мiсце, шахи – Зубенко Алiна III – мicце, настiльний тенic – Олександр Гаврилюк I – мicце, Марина Бучукурi I – мiсце, Анастасия Тарасенко III – мiсце. Вiтаю так тримати!

У ФК “ГРАНІТ” підростає надійна зміна. Переможці районного турніру з футболу до дня фізичної культури і спорту. МОЛОДЦІ !!! Так тримати!!!

Чемпіони Білоцерківщини з футболу 2019 серед команд юнаків ЗЗСО 1-3 ст.

Традиційно ,10 грудня ,у світі відмічається ДЕНЬ ФУТБОЛУ. Таким чином суспільство віддячує цьому виду спорту, який для багатьох людей є не просто гра ,а сенс життя !!! Сьогодні після тренування, завдячуючи дружньому батьківському колективу, на юних гранітівців чекав солодкий сюрприз. До речі, нещодавно ми прийняли участь у першому для нас турнірі на Миронівщині ,де показали відмінну гру, бажання рости і розвиватися. Тож всіх з святом . Далі буде !

Переможці районних змагань з футнету !!! Вітаємо Ковальчука Богдана, Цалая Артура, Заболотнього Ярослава, Нікітенкова Івана, Гаврилюка Олександра, Мазуренка Дмитра, Вірміненка Назара Молодці хлопці!!! Так тримати !!!

2,357 total views, 2 views today