Сила народу – в його єдності – Шкарівський академічний ліцей

Сила народу – в його єдності

Browse By

22 січня у селі Шкарівка біля пам’ятного знака Кобзарю, розмішеного на центральній площі села, відбувся пам”ятний мітинг. Участь у заходах взяли голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, заступники голови адміністрації Юрій Савчук та Володимир Толочко, керівник апарату адміністрації Ольга Кучер, голова Шкарівської сільської ради Анатолій Бондар, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів адміністрації, учні Шкарівської загальноосвітньої школи, жителі села.
«Історичний досвід українського державотворення постійно нагадує, що головною цінністю для всіх нас є незалежна та соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. У цей день ми особливо повинні задумуватись над простою істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо ми є українцями, нащадками славних лицарів Київської Русі й козаків», – з такими словами до учасників мітингу звернувся голова адміністрації Геннадій Джегур.
До присутніх також звернувся голова Шкарівської сільської ради Анатолій Бондар, який наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у справі розбудови незалежної України, адже все починається з маленьких громад, сіл, селищ, де живуть і працюють прості українці, власне чиїми руками і створюється сьогодення та майбутнє України. Яскравий приклад – Шкарівська громада, яку по праву можна назвати однією з передових не лише на Київщині.
В знак пошани до великого поета, борця за незалежність України, Т.Г.Шевченка присутні поклали квіти. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять усіх полеглих за незалежність та єдність України у різні роки.