Вересень 2018 – Шкарівський академічний ліцей

Browse By

Monthly Archives: Вересень 2018

Вивчаємо історію…

Історія – неймовірно цікавий предмет… особливо, якщо те, що вивчаємо, можемо не тільки побачити, а й доторкнутись … до історії. На уроках історії у 5 класі учні знайомились із археологією,  а відвідавши шкільний краєзнавчий музей, дізнались про трипільське поселення на території с.Шкарівка, яке існувало близько

…Про патріотизм

Любов до великого розпочинається з малого. Для мешканців Шкарівки – рідне село  – мала батьківщина, маленька Європа і цілий Всесвіт!…

Футбольні надії Київщини

У Шкарівці  у футбол грають з ранного дитинства… Любов до спорту, до футболу і вміння перемагати цього разу продемонстрували молодші школярі – справжні спортсмени, вигравши 2:0,0:0,1:0!

Олімпійський тиждень.

У ОНЗ Шкарівській ЗОШ люблять футбол і вміють грати, а тому  – знову чемпіони, цього разу на першість БРДЮСШ. Вітаємо переможців –  футбольну команду Шкарівської ЗОШ!

Свято Першого дзвоника. День знань

…Ось і пролунав перший дзвоник 2018/2019 навчального року. Для першокласників 1а і 1б класів розпочався освітній процес у Новій українській школі, а одинадцятикласники вийшли на фінішну пряму… Школярів опорного навчального закладу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітали вчителі, батьки, а також гості, що завітали на свято: