Листопад 2018 – Шкарівський академічний ліцей

Browse By

Monthly Archives: Листопад 2018

Тиждень моди

НУШ. Тиждень моди. Учні 1 а і 1б – на сцені: дефіле. У програмі – зразки шкільної форми та повсякденного уллюбленого одягу!

Нова українська школа в дії

  Вчора, 27 листопада, працювали з батьками 1-Б класу. Щире спілкування, обмін думками, позитивні емоції… Комфортно і продуктивно тривають заходи, організовані психологічною службою школи на базі інклюзивно-ресурсного центру.

Ділимось досвідом…

28 листопада Шкарівську школу відвідали слухачі курсів підвищення кваліфікації КНЗ КОР “Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів” – директори ЗЗСО Київської області.Ділились досвідом щодо організації роботи опорного закладу освіти, реалізації Концепції Нової української школи.

Щедрий вівторок…

27 лютого у школі відбулась акція “Щедрий вівторок”: учні 8-11 класів провели для молодших товаришів уроки про добро, щастя, милосердя, щедрість….В рамках акції також пройшов благодійний ярмарок…

В рамках шкільного проекту…

В рамках проектної діяльності «Навчальний пікнік» вчитель 1-а класу,Пазюн Дарина Василівна, та вчитель 4-Б класу, Морська Дар‘я Сергіївна, провели виховне заняття в 3 класі «Вода-джерело життя». Дітки з задоволенням згадали про необхідність води в житті живих організмів, про способи збереження водних ресурсів. Цікавинкою для учнів

Як розвивати ключові життєві уміння?

23 листопада вчителі школи Шкурко Леся Олександрівна і Мазуренко Володимир Васильович провели тренінг для педагогічних працівників школи за матеріалами пілотного курсу «Ключові життєві уміння», який реалізується в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України за участі Британської Ради.

Вчимось попереджувати насильство…

21 листопада вчителі Шкарівської школи взяли активну участь у тренінгу, який провела практичний психолог закладу  Радченко Лілія Григорівна. Учасники заходу з’ясовували, що таке булінг, чим він відрізняється від інших негативних явищ, його форми, види, причини, наслідки, а головне – як запобігти булінгу та подолати у

No Thumbnail

Як оцінити якість освіти?

19 листопада розпочались другі осінні канікули…, а вчителі Шкарівської школи займаються самоосвітою, відвідують тренінги, навчаються на освітніх платформах Інтернету… Першого канікулярного дня вчились здійснювати самооцінювання роботи школи, опрацьовуючи в ході тренінгу методичні рекомендації (проект), розроблені Державною службою оцінювання якості освіти України.